[Aktualizacja 7: 18.09.2013] I po maratonie…

W noc poprzedzającą wyścigi trochę popadało więc trasa zrobiła się nieco „mazista”, ale i tak frekwencja dopisała 🙂 A sama impreza wypadła okazale.

zawody

[Aktualizacja 1: 03.09.2013]: Dodana kolekcja zdjęć Pawła Pawłowskiego i film TVStrzelin.
[Aktualizacja 2: 04.09.2013]: Dodana kolekcja zdjęć Michała Górskiego i film Sebastiana z kasku.
[Aktualizacja 3: 05.09.2013]: Dodana kolekcja zdjęć Franciszka Cygala z punktu 97.
[Aktualizacja 4: 06.09.2013]: Dodany film Karola Górskiego z punktu 83.
[Aktualizacja 5: 09.09.2013]: Dodana kolekcja zdjęć Asi Sarnackiej.
[Aktualizacja 6: 16.09.2013]: Dodana kolekcja zdjęć Słowa Regionu.
[Aktualizacja 7: 18.09.2013]: Dodana kolekcja zdjęć Gminy Strzelin.

Statystyki

Ilość osób które wystartowały: 297
Ilość osób które dotarły do mety: 285
Ilość osób które wystartowały, a nie dotarły do mety: 14
Ilość kobiet na mecie: 46
Ilość mężczyzn na mecie: 248

Ilość osób na mecie w danej kategorii wiekowej:
FAMILYK: 19 | FAMILYM: 24
MEGAK2: 2 | MEGAM1: 2 | MEGAM2: 18 | MEGAM3: 21
MIDIK1: 1 | MIDIK2: 7 | MIDIK3: 2 | MIDIM1: 16 | MIDIM2: 72 | MIDIM3: 50
MINIK1: 5 | MINIK2: 5 | MINIK3: 4 | MINIM1: 11 | MINIM2: 16 | MINIM3: 10

Galerie zdjęć i filmów

Film: Relacja [telewizjastrzelin.pl]

Film: Z kasku [Seba.M.]

Dalej znajdziecie więcej filmów, galerie zdjęć i wyniki…

Galeria: Start i Meta [Michał Górski]

[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/102094980205215525634/albumid/5919862965384443025?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” pe2_gal_format=”phototile” pe2_phototile=”640″ ]

Galeria: Na trasie [Paweł Pawłowski]

[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/102437054715301282890/albumid/5918949786909135633?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” pe2_gal_format=”phototile” pe2_phototile=”640″ ]

Galeria: Punkt trasy 97 [Franciszek Cygal]

[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/102094980205215525634/albumid/5920049768323702241?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” pe2_single_video_size=”s400-c” pe2_single_image_size=”s400-c” ]

Film: Punkt trasy 83 [Karol Górski]

Galeria: Start i meta [Joanna Sarnacka]

[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/110073389749224175010/albumid/5919120362620894353?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” ]

Inne…

Zdjęcia sloworegionu.pl (wersja Facebook).

Zdjęcia strzelin.pl (wersja Facebook).

Zdjęcia ultimasport.pl (wersja Facebook).

Informacje UltimaSport: http://live.ultimasport.pl/219/index.php?site=results

Wyniki

MEGA Mężczyźni

M
Wynik
Nr
Imię
Nazwisko
Kat
1
02:45:37
117
ŁUKASZ
KLIMASZEWSKI
MEGAM2
2
02:47:06
390
DARIUSZ
POROŚ
MEGAM2
3
03:02:03
215
ARTUR
PAWLACZEK
MEGAM1
4
03:03:54
219
PAWEŁ
PERKOWSKI
MEGAM2
5
03:04:09
53
KAMIL
DZIEDZIC
MEGAM2
6
03:13:43
345
TOMASZ
PTAK
MEGAM2
7
03:18:42
234
PAWEŁ
RABIEGA
MEGAM2
8
03:22:44
95
RAFAŁ
JANKOWSKI
MEGAM3
9
03:24:22
299
KRZYSZTOF
WIEJKUT
MEGAM2
10
03:32:47
201
MAREK
OLESZCZUK
MEGAM3
11
03:33:30
148
ARKADIUSZ
KUNA
MEGAM2
12
03:33:40
392
ŁUKASZ
PISULA
MEGAM2
13
03:35:50
127
BOGUSŁAW
KORT
MEGAM3
14
03:35:53
86
TOMASZ
JAKUBIEC
MEGAM3
15
03:37:47
242
SEBASTAIN
ROSENAU
MEGAM3
16
03:41:26
246
KRZYSZTOF
SADURSKI
MEGAM3
17
03:42:38
139
WOJCIECH
KRZYŻAK
MEGAM2
18
03:42:45
60
PIOTR
GLITA
MEGAM3
19
03:45:59
361
DARIUSZ
WELZER
MEGAM3
20
03:46:23
101
MICHAŁ
KACZMAREK
MEGAM1
21
03:46:34
371
ANDRZEJ
BEDNAREK
MEGAM3
22
03:54:08
12
JACEK
BEREŻNICKI
MEGAM3
23
03:59:42
243
MACIEJ
RYBOTYCKI
MEGAM3
24
04:10:00
368
PAWEŁ
BICZYSKO
MEGAM2
25
04:15:17
237
ROBERT
REGNER
MEGAM3
26
04:16:05
54
ARTUR
GAJKOWSKI
MEGAM2
27
04:16:49
249
MICHAŁ
SEKUŁA
MEGAM3
28
04:19:00
259
DARIUSZ
STAŃCZYK
MEGAM2
29
04:24:03
206
IRENEUSZ
ORŁOWSKI
MEGAM3
30
04:26:04
229
ALEKSANDER
POMIETŁO
MEGAM2
31
04:26:52
154
MAREK
KUŚ
MEGAM3
32
04:32:35
210
PRZEMYSŁAW
OZIMEK
MEGAM2
33
04:32:43
372
RYSZARD
KALICZAK
MEGAM3
34
04:33:04
262
DANIEL
STRZĄBAŁA
MEGAM2
35
04:33:26
251
MAREK
SIEDLECKI
MEGAM3
36
04:43:38
36
MARCIN
CIESŁOWSKI
MEGAM2
37
04:43:44
71
PAWEŁ
GUŁA
MEGAM2
38
04:43:44
98
MAREK
JASKÓLSKI
MEGAM3
39
04:58:35
149
PIOTR
KUNIGOWSKI
MEGAM3
40
04:58:35
252
WOJCIECH
SIWIK
MEGAM3
41
05:14:48
136
MICHAŁ
KRYCZKA
MEGAM3
42
DNF
13
ŁUKASZ
BEREŻNICKI
MEGAM2
43
DNF
227
DOMINIK
POKRYWKA
MEGAM2
44
DNF
290
PAWEŁ
TWARDY
MEGAM2

MEGA Kobiety

M
Wynik
Nr
Imię
Nazwisko
Kat
1
02:55:05
346
MICHALINA
ZIÓŁKOWSKA
MEGAK2
2
03:36:35
81
ANETA
IMIELSKA
MEGAK2
3
05:45:00
233
DOROTA
PUT
MEGAK3

MIDI Mężczyźni

M
Wynik
Nr
Imię
Nazwisko
Kat
1
01:39:27
175
ARTUR
MARZEC
MIDIM3
2
01:39:32
395
KAMIL
HANDL
MIDIM1
3
01:42:34
55
WOJCIECH
GALANT
MIDIM2
4
01:44:45
344
ŁUKASZ
CZEMARMAZOWICZ
MIDIM1
5
01:47:29
142
MATEUSZ
KULASZEWICZ
MIDIM2
6
01:47:53
335
JACEK
DOMOWICZ
MIDIM3
7
01:48:13
235
KAROL
RABIEGA
MIDIM2
8
01:48:19
356
GRZEGORZ
BAGIŃSKI
MIDIM1
9
01:48:23
168
PIOTR
MACEK
MIDIM1
10
01:49:33
267
PAWEŁ
SZCZEPANIAK
MIDIM2
11
01:49:41
141
MARCIN
KULASZEWICZ
MIDIM2
12
01:49:44
176
RYSZARD
MAŚLAK
MIDIM3
13
01:49:53
69
MAREK
GRZELAK
MIDIM2
14
01:51:40
391
STANISŁAW
ŁOZDOWSKI
MIDIM3
15
01:51:41
375
KRYSTIAN
KWAŚNY
MIDIM2
16
01:52:09
378
MACIEJ
GILEWSKI
MIDIM2
17
01:54:30
348
MARIUSZ
KRUK
MIDIM3
18
01:56:12
298
PAWEŁ
WAWRZYŃSKI
MIDIM2
19
02:00:03
166
PAWEŁ
ŁABINOWICZ
MIDIM2
20
02:03:29
190
SEBASTIAN
MITRĘGA
MIDIM2
21
02:03:33
131
MICHAŁ
KOWALSKI
MIDIM1
22
02:03:37
260
PAWEŁ
STASZEWSKI
MIDIM3
23
02:04:01
137
SZYMON
KRZYSZTOFCZYK
MIDIM2
24
02:04:07
124
WOJCIECH
KORDA
MIDIM1
25
02:05:51
218
KAROL
PAZERA
MIDIM3
26
02:05:52
374
MAREK
WAWRZYŃSKI
MIDIM3
27
02:05:53
104
WITOLD
KAPŁON
MIDIM3
28
02:06:13
247
ADAM
SAJ
MIDIM2
29
02:06:14
25
ŁUKASZ
BUSZCZAK
MIDIM2
30
02:06:21
84
JAKUB
JAKIMIUK
MIDIM2
31
02:06:54
187
REMIGIUSZ
MIKOŁAJCZAK
MIDIM3
32
02:06:56
133
ŁUKASZ
KRAWCZYK
MIDIM2
33
02:07:12
23
PAWEŁ
BUDZIK
MIDIM2
34
02:07:16
261
LESZEK
STASZEWSKI
MIDIM3
35
02:07:49
26
WOJCIECH
BYCZKOWSKI
MIDIM3
36
02:08:01
383
PIOTR
FRYDRYK
MIDIM3
37
02:09:47
167
DARIUSZ
MACEK
MIDIM3
38
02:10:24
155
BARTOSZ
KUTARBA
MIDIM2
39
02:11:02
82
WOJCIECH
JAGIEŁKA
MIDIM1
40
02:11:11
317
BENEDYKT
ZIÓŁKOWSKI
MIDIM1
41
02:11:14
377
MACIEJ
CHŁODZIK
MIDIM2
42
02:11:46
194
STANISŁAW
NIKIEL
MIDIM2
43
02:11:49
33
SZYMON
CHOŁODECKI
MIDIM2
44
02:11:51
305
TOMASZ
WORONOWICZ
MIDIM2
45
02:12:02
96
MACIEJ
JANKOWSKI
MIDIM1
46
02:12:04
52
DANIEL
DYSZKIEWICZ
MIDIM2
47
02:12:21
38
PIOTR
CIOŁEK
MIDIM2
48
02:13:22
225
KRYSTIAN
POGODA
MIDIM2
49
02:13:37
209
DANIEL
OSZCZĘDA
MIDIM3
50
02:13:45
44
ŁUKASZ
DEMBSKI
MIDIM2
51
02:14:19
273
DANIEL
SZCZUCKI
MIDIM2
52
02:14:22
143
WALDEMAR
KULASZEWICZ
MIDIM3
53
02:14:26
396
PIOTR
LORENC
MIDIM3
54
02:14:34
70
JAREK
GRZYBEK
MIDIM2
55
02:14:43
231
MARCIN
PTAK
MIDIM3
56
02:14:50
114
DANIEL
KIŃCZYK
MIDIM2
57
02:14:51
397
WOJTEK
RUSAŁOWSKI
MIDIM3
58
02:14:53
37
PIOTR
CIEŚLA
MIDIM2
59
02:15:59
43
ŁUKASZ
DELENGOWSKI
MIDIM2
60
02:16:00
373
MICHAL
NADOLNY
MIDIM2
61
02:16:17
200
ARKADIUSZ
OKRUTA
MIDIM2
62
02:16:32
162
MARIUSZ
LESZCZYŃSKI
MIDIM3
63
02:16:46
256
EMIL
SOŁTYS
MIDIM2
64
02:16:47
1
ŁUKASZ
BADECKI
MIDIM2
65
02:20:14
230
TOMASZ
POWOLNY
MIDIM3
66
02:20:28
275
DAMIAN
SZILLER
MIDIM2
67
02:21:09
5
KAROL
BARDADYN
MIDIM2
68
02:21:11
281
BARTOSZ
TABAKA
MIDIM2
69
02:21:37
115
SŁAWOMIR
KIŃCZYK
MIDIM2
70
02:21:47
170
JAROSŁAW
MACIEJEWSKI
MIDIM2
71
02:22:09
106
ŁUKASZ
KASARABA
MIDIM2
72
02:23:32
100
JERZY
KACZMARCZYK
MIDIM3
73
02:24:03
129
JACEK
KOWALEWSKI
MIDIM2
74
02:24:08
319
TOMASZ
ŻABSKI
MIDIM3
75
02:24:13
228
ERNEST
POLIT
MIDIM3
76
02:24:36
164
MARCELI
LISIEWICZ
MIDIM2
77
02:25:11
49
ADAM
DYDUCH
MIDIM2
78
02:25:40
130
GRZEGORZ
KOWALSKI
MIDIM2
79
02:25:50
77
KRZYSZTOF
HEREZO
MIDIM2
80
02:26:13
224
MAX
PODHORECKI
MIDIM2
81
02:27:15
135
WOJCIECH
KRYCZKA
MIDIM2
82
02:27:26
254
MICHAŁ
SŁOWIK
MIDIM3
83
02:28:14
398
SOBIESŁAW
PIERZGA
MIDIM3
84
02:28:17
59
MICHAŁ
GIL
MIDIM2
85
02:28:37
4
WACŁAW
BARANCEWICZ
MIDIM3
86
02:28:42
19
JAKUB
BORKOWSKI
MIDIM1
87
02:29:27
270
PIOTR
SZCZEREK
MIDIM3
88
02:29:45
308
ARTUR
WYCHODZKI
MIDIM3
89
02:30:10
140
DAMIAN
KUBOŃ
MIDIM2
90
02:31:26
74
MICHAŁ
HANCZEL
MIDIM2
91
02:32:02
48
JAN
DUBAS
MIDIM3
92
02:32:36
65
TOMASZ
GÓRA
MIDIM2
93
02:33:55
381
BOGUSŁAW
KAROLEWSKI
MIDIM3
94
02:35:17
76
JAKUB
HANCZEL
MIDIM2
95
02:37:35
285
JERZY
TOMES
MIDIM1
96
02:38:17
316
SZYMON
ZIELIŃSKI
MIDIM2
97
02:38:23
310
RAFAŁ
ZADORA
MIDIM3
98
02:42:34
22
BARTOSZ
BUBNIEWICZ
MIDIM1
99
02:43:09
146
KACPER
KULICKI
MIDIM1
100
02:43:15
238
SEBASTIAN
REGULSKI
MIDIM2
101
02:43:25
232
ADAM
PTAK
MIDIM3
102
02:45:16
105
MICHAŁ
KARCZMAREK
MIDIM3
103
02:45:32
7
GRZEGORZ
BARDADYN
MIDIM3
104
02:45:34
294
TOMASZ
WALCZYK
MIDIM2
105
02:46:09
181
MAREK
MELIŃSKI
MIDIM2
106
02:48:05
364
ARKADIUSZ
SUCHECKI
MIDIM3
107
02:48:06
360
ROMAN
STRACKIEWICZ
MIDIM3
108
02:48:21
32
PIOTR
CHLEBICZ
MIDIM3
109
02:49:10
365
PATRYK
DROZDOL
MIDIM1
110
02:50:05
399
MAREK
SZOSTAK
MIDIM3
111
02:50:54
287
ŁUKASZ
TOPOLA
MIDIM2
112
02:51:02
28
PATRYK
CHAMUCZYŃSKI
MIDIM2
113
02:52:08
9
DANIEL
BELICA
MIDIM2
114
02:53:50
188
JACEK
MILEWSKI
MIDIM3
115
02:54:23
248
PAWEŁ
SARNACKI
MIDIM2
116
02:55:17
119
MICHAŁ
KODYRA
MIDIM1
117
02:55:22
276
PIOTR
SZMIGIELSKI
MIDIM3
118
02:56:44
83
ROBERT
JAKIELASZEK
MIDIM2
119
02:56:58
211
ROBERT
PAŁKA
MIDIM2
120
02:59:39
66
MAREK
GRAZDAJ
MIDIM2
121
03:01:46
336
SŁAWOMIR
WYRZYKOWSKI
MIDIM3
122
03:01:56
99
ANDRZEJ
JURYNIEC
MIDIM3
123
03:05:44
301
JAN
WIESZCZURA
MIDIM3
124
03:09:02
123
KRZYSZTOF
KOMOSA
MIDIM3
125
03:09:12
212
IRENEUSZ
PANEK
MIDIM3
126
03:10:04
153
KRZYSZTOF
KUSZELL
MIDIM2
127
03:12:45
75
KACPER
HANCZEL
MIDIM1
128
03:19:01
91
ŁUKASZ
JANIK
MIDIM2
129
03:23:54
169
KRZYSZTOF
MACIEJEWSKI
MIDIM3
130
03:25:52
284
MIROSŁAW
TOMES
MIDIM3
131
03:26:04
253
SŁAWOMIR
SKRZYŃSKI
MIDIM3
132
03:26:30
163
WOJCIECH
LEWIKOWSKI
MIDIM2
133
03:31:25
107
PIOTR
KASPEROWICZ
MIDIM2
134
03:31:31
279
LESZEK
SZYMKOWSKI
MIDIM3
135
03:37:11
274
KRZYSZTOF
SZEWCZUK
MIDIM2
136
05:09:49
29
RAFAŁ
CHASZCZEWICZ
MIDIM2
137
05:09:49
192
DAVID
MOLENDA
MIDIM2
138
05:09:50
90
BARTEK
JANICKI
MIDIM2
139
DNF
186
ROBERT
MICHUŁKA
MIDIM2
140
DNF
380
ARTUR
GILEWSKI
MIDIM3
141
DNF
369
GRZEGORZ
MIŚKO
MIDIM2

MIDI Kobiety

M
Wynik
Nr
Imię
Nazwisko
Kat
1
01:56:59
334
SABINA
RZEPKA
MIDIK2
2
02:13:22
16
KAMILA
BIERNAT
MIDIK2
3
02:18:26
236
MARTA
RAJCA
MIDIK2
4
02:45:20
355
JOANNA
BAGIŃSKA
MIDIK3
5
02:45:29
6
AGATA
BARDADYN
MIDIK2
6
02:56:55
3
AGNIESZKA
BAL
MIDIK2
7
03:01:55
21
IWONA
BRYŚ
MIDIK3
8
03:05:41
283
MARTA
TKACZ
MIDIK2
9
03:12:32
286
ANNA
TOMES
MIDIK1
10
03:23:04
45
MARTA
DROST
MIDIK2
11
DNF
128
ANNA
KORYŚ
MIDIK2

MINI Mężczyźni

M
Wynik
Nr
Imię
Nazwisko
Kat
1
00:57:15
388
JAROSŁAW
GRZEJDZIAK
MINIM3
2
00:59:40
376
GRZEGORZ
MIROSŁAW
MINIM1
3
01:00:51
177
RAFAŁ
MAŚLAK
MINIM1
4
01:01:25
132
MATEUSZ
KRAWCZYK
MINIM2
5
01:04:15
359
TOMASZ
ROK
MINIM2
6
01:04:39
357
JAN
PIASECKI
MINIM1
7
01:06:21
112
NORBERT
KICAJ
MINIM3
8
01:10:44
57
KONRAD
GAWRYJOŁEK
MINIM2
9
01:10:48
280
DARIUSZ
ŚLADOWSKI
MINIM3
10
01:12:13
217
PIOTR
PAWŁOWSKI
MINIM2
11
01:12:14
116
ERYK
KLESZEWSKI
MINIM1
12
01:12:49
15
KRZYSZTOF
BIBROWICZ
MINIM2
13
01:13:08
80
PIOTR
IDCZAK
MINIM3
14
01:14:08
171
KAMIL
MAKOCKI
MINIM1
15
01:14:18
62
PIOTR
GŁÓD-KAMIŃSKI
MINIM1
16
01:14:19
205
RADOSŁAW
OPIŁKA
MINIM2
17
01:16:21
244
JAKUB
RYGLICKI
MINIM1
18
01:16:43
113
MARCEL
KICAJ
MINIM1
19
01:17:03
393
MACIEJ
OLKIEWICZ
MINIM2
20
01:18:20
297
DAMIAN
WARACZEWSKI
MINIM2
21
01:18:36
266
ANDRZEJ
SZAŁAPATA
MINIM2
22
01:20:20
226
MARCIN
POKAROWSKI
MINIM2
23
01:23:25
363
ŁUKASZ
ANTONIAK
MINIM2
24
01:25:29
125
ZBIGNIEW
KORDA
MINIM3
25
01:27:32
35
MARCIN
CIASKOWSKI
MINIM2
26
01:28:39
97
JANUSZ
JAROSZEWSKI
MINIM3
27
01:31:48
213
MAREK
PASZKIEWICZ
MINIM3
28
01:32:32
179
WOJCIECH
MATCZAK
MINIM3
29
01:33:18
358
GRZEGORZ
NYKIEL
MINIM2
30
01:35:28
46
DARIUSZ
DROZDOL
MINIM3
31
01:40:52
337
EUGENIUSZ
CHRUSZCZ
MINIM3
32
01:45:01
198
KRZYSZTOF
OKNIAŃSKI
MINIM2
33
01:54:14
158
MATEUSZ
LASZCZYŃSKI
MINIM1
34
01:57:36
293
MARCIN
WALASEK
MINIM1
35
01:57:37
40
ŁUKASZ
CYGAL
MINIM2
36
01:58:00
258
JAKUB
SROCZYK
MINIM2
37
01:59:45
157
WIKTOR
LASZCZYŃSKI
MINIM1
38
DNF
172
MIROSŁAW
MAŁKO
MINIM3
39
DNF
366
SEBASTIAN
LEŚKÓW
MINIM1

MINI Kobiety

M
Wynik
Nr
Imię
Nazwisko
Kat
1
01:13:06
349
KARINA
KRUK
MINIK1
2
01:16:42
289
MAGDALENA
TRĘDAK
MINIK1
3
01:25:09
126
MAŁGORZATA
KORDA
MINIK1
4
01:27:30
184
MAGDALENA
MICHALSKA
MINIK2
5
01:31:42
89
KAROLINA
JAKUBOWSKA
MINIK1
6
01:36:21
88
MARZENA
JAKUBIEC
MINIK3
7
01:40:47
67
MARTA
GRAZDAJ
MINIK2
8
01:43:48
272
RENATA
SZCZEREK
MINIK3
9
01:43:52
347
EWELINA
GRAZDAJ
MINIK2
10
01:44:39
197
NATALIA
NOWICKA
MINIK1
11
01:51:00
120
WIOLETTA
KODYRA
MINIK3
12
01:55:05
102
KATARZYNA
KACZMARSKA
MINIK2
13
02:01:38
160
JOANNA
LESZCZYŃSKA
MINIK3
14
02:07:10
39
KATARZYNA
CYGAL
MINIK2

FAMILY

M
Wynik
Nr
Imię
Nazwisko
Kat
1
00:25:31
207
ŁUKASZ
ORZECHOWSKI
FAMILYM
2
00:25:31
296
WIKTOR
WARACZEWSKI
FAMILYM
3
00:27:00
288
KATARZYNA
TOSIK
FAMILYK
4
00:27:09
379
DOMINIKA
GILEWSKA
FAMILYK
5
00:28:57
354
PIOTR
KAŃCZUGOWSKI
FAMILYM
6
00:32:56
370
SZYMON
MIAZGA
FAMILYM
7
00:32:57
183
MICHAŁ
MIAZGA
FAMILYM
8
00:33:01
353
SZYMON
KUNYSZ
FAMILYM
9
00:33:02
352
MARIUSZ
KUNYSZ
FAMILYM
10
00:34:06
304
MIŁOSZ
WOŁOSZCZAK
FAMILYM
11
00:34:06
303
IRENEUSZ
WOŁOSZCZAK
FAMILYM
12
00:34:07
382
FILIP
FRYDRYK
FAMILYM
13
00:39:08
271
GABRIELA
SZCZEREK
FAMILYK
14
00:39:08
161
PAULINA
LESZCZYŃSKA
FAMILYK
15
00:39:12
110
ŁUKASZ
KAWA
FAMILYM
16
00:39:16
386
ALEKSANDER
WITKOWSKI
FAMILYM
17
00:39:16
387
ANDRZEJ
WITKOWSKI
FAMILYM
18
00:39:33
214
ANNA
PATER
FAMILYK
19
00:40:07
341
MARCEL
WIĘCŁAWSKI
FAMILYM
20
00:40:08
342
MARIUSZ
WIĘCŁAWSKI
FAMILYM
21
00:42:42
159
MICHAŁ
LASZCZYŃSKI
FAMILYM
22
00:42:42
343
MAJA
WIĘCŁAWSKA
FAMILYK
23
00:43:05
338
MIKOŁAJ
SROCZEK
FAMILYM
24
00:43:06
339
DARIUSZ
SROCZEK
FAMILYM
25
00:43:08
340
EWA
SROCZEK
FAMILYK
26
00:43:10
134
MARIA
KRUK
FAMILYK
27
00:43:11
311
SABINA
ZALEWSKA-KRUK
FAMILYK
28
00:43:26
109
KAROL
KAWA
FAMILYM
29
00:43:27
111
ANNA
KAWA
FAMILYK
30
00:44:32
350
MATEUSZ
SZNAJDER
FAMILYM
31
00:44:53
351
DOROTA
PAWNUK
FAMILYK
32
00:53:30
329
ANNA
DYMITR
FAMILYK
33
00:53:33
330
HANNA
SOSIN
FAMILYK
34
00:55:05
362
KATARZYNA
MUSIAŁOWSKA
FAMILYK
35
00:59:34
121
JAKUB
KOŁWA
FAMILYM
36
00:59:34
122
MARCIN
KOŁWA
FAMILYM
37
01:00:22
332
JAN
KOREŃCZUK
FAMILYM
38
01:00:24
333
ADAM
KOREŃCZUK
FAMILYM
39
01:09:05
331
KATARZYNA
SOSIN
FAMILYK
40
01:09:09
385
ALICJA
WITKOWSKA
FAMILYK
41
01:09:11
384
URSZULA
WITKOWSKA
FAMILYK
42
01:09:11
328
ANNA
DYMITR
FAMILYK
43
01:09:59
182
JOANNA
MENDERA
FAMILYK

Na koniec serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym do Białego Kościoła na nasze zawody. Mamy nadzieję, że bawiliście się dobrze i przyjedziecie za rok na „Wzgórza Strzelińskie MTB”?

Ogromnie dziękujemy szczególnie wolontariuszom, którzy jak co roku stanowią duszę naszej urokliwej miejscowości! Jesteście najwspanialsi!

wolontariusze

 

Ten wpis umieszczono w kategorii Maraton Rowerowy. Dodaj jako zakładkę ten link.

10 Odpowiedzi do [Aktualizacja 7: 18.09.2013] I po maratonie…

  1. mac napisał(a):

    Dlaczego osoby startujace z sektora MEGA, i pojechały na krótsze dystanse są kalsyfikowane???

  2. mac napisał(a):

    tak na szybko: pozycja 4 na midi, pozycja nr 28 na midi …itd latwo mozna poszukac na jakie dystanse sie osoby zapisaly i na jakie pojechaly… zreszta na trasie widac bylo ze czesc osob z 1 sektora pojechala na midi

  3. org napisał(a):

    Fakt figurowania na liście startowej na innym dystansie nie oznacza jeszcze , startu z innego sektora, gdyż dopuszczaliśmy zmianę dystansu podczas procedury odbioru numerów startowych. W takiej sytuacji na liście zapisanych do zawodów korekta nie następowala, gdyż lista ta była wygenerowana dzień przed maratonem ( dokładnie w piątek wieczorem) w chwili zamknięcia zapisów przez internet. Oczywiście nie można wykluczyć sytuacji „odpuszczenia” sobie 2 pętli przez zawodników, których np. nieco trasa przerosła lub ktorzy spieszyli się na „Wiadomości” w TVN. poprosimy ultimę o weryfikację czasów startu sektora Mega. To raczej nie powinno być trudne, a da jednoznaczną odpowiedź na Twoje pytanie. Pozdrawiam

    • mac napisał(a):

      nie treba pisac do ultimasport, wystarczy popatrzec na wyniki, czas netto duzo sie rozni od ostatecznego. `Widze ze organizatorowi jest wszystko jedno. za rok wszyscy pojazda z 1 sektora.

      • Małgorzata Wójcik- prezes PAKTiS napisał(a):

        Od 9-ciu lat organizujemy tą imprezę wychodząc z założenia,że udział w niej biorą zawodnicy przestrzegający zasad fair play.Czy w następnej edycji maratonu mamy wyznaczyć dodatkowych ludzi do inwigilacji zawodników????

  4. Seba napisał(a):

    Impreza bardzo udana, trasa ciekawa, posiłek po maratonie również na plus.
    Jedyna uwaga to ten zespół, który grał po rajdzie. Po pierwsze nie było tam raczej amatorów tego rodzaju muzyki, po drugie zdecydowanie za głośno. Wiele osób narzekało, że nie można spokojnie usiąść i porozmawiać o wrażeniach z trasy. Wrócę za rok!

  5. wbt napisał(a):

    aaaaaaaa co tu gadać lub napisać: jedyny żal do organizatorów jaki mam to tylko tyle ze się nie przygotowałem odpowiednio. bo zawody były ok zresztą jak co roku 😀

  6. taj napisał(a):

    Muzyka była fajna ale przed startem podczas zapisów, leciały pamiętam jakieś miłe dla ucha utwory. Zespół rockowy to zły pomysł na tego typu imprezę. Już lepsze było by disco polo 😉 A tak serio to proponuję zespół grający covery popularnych kawałków.