Strzelińska Komunikacja Publiczna

Autobusem nad zalew!

Od 2 lipca 2018 funkcjonuje Strzelińska Komunikacja Publiczna, której autobusy kursują regularnie każdego dnia. Rozkład jazdy jest dobrany tak, aby można było z łatwością połączyć podróż pociągiem i autobusem.

Linia 3: Strzelin – Dankowice – Kazanów – Nowolesie – Biały Kościół – Strzelin. W dni robocze: Linia-3-13-1.jpg. W soboty, niedziele i wakacje: Linia-3-13-3.jpg.

Linia 13: Strzelin – Biały Kościół – Nowolesie – Kazanów – Dankowice – Strzelin. W dni robocze: Linia-3-13-2.jpg. W soboty, niedziele i wakacje: Linia-3-13-4.jpg.

Linia 5: Strzelin – Dębniki – Biały Kościół – Myszkowice – Biały Kościół – Dębniki – Strzelin. W dni robocze: Linia-5-1.jpg. W soboty, niedziele i wakacje: Linia-5-2.jpg.

Ten wpis umieszczono w kategorii Ogólnie. Dodaj jako zakładkę ten link.