Dojazd

Samochodem

Mapka dojazdu do Białego Kościoła

Droga dojazdowa

Rozpoczynając podróż we Wrocławiu, kierujemy się drogą numer 395 w kierunku Strzelina. Przejeżdżamy przez miasto, jadąc dalej w kierunku Ziębic, przez miejscowości Strzegów oraz Szczodrowice. W tej ostatniej napotkamy przejazd kolejowy. Po około 250 m dojedziemy do skrzyżowania, na którym skręcamy w lewo (drogowskaz wskazuje kierunek: Biały Kościół). Pozostaje przejechanie pod wiaduktem kolejowym. Należy tutaj zachować ostrożność, gdyż przejazd jest wąski i niski (3 m wysokości). Pierwszeństwo przejazdu należy do pojazdów jadących od strony Białego Kościoła, dlatego należy ustąpić pierwszeństwa.

Pociągiem

Podróżujący pociągiem mają ułatwiony dojazd ze względu na bezpośrednie połączenia kolejowe z dworca Wrocław Główny w kierunku Kłodzka lub Międzylesia. Stacja Biały Kościół jest 7 przystankiem w następującej kolejności: Smardzów Wr.ŻórawinaWęgryBoreczekWarkocz oraz Strzelin. Po wyjściu z pociągu należy kierować się w stronę przeciwną do budynku stacji – w stronę wschodnią. Należy pokonać tory kolejowe, za którymi droga prowadzi do szosy.

Linia PKP z Wrocławia do Białego Kościoła

http://www.pkp.pl

Autobusem

Linie PKS ze Strzelina do Białego Kościoła

Jeżeli zdecydujemy się na przyjazd autobusem oraz podróż rozpoczniemy we Wrocławiu, wybieramy linie autobusowe w kierunku Strzelina. Można tu skorzystać z połączeń PKS lub prywatnych linii. W Strzelinie wybieramy autobus do Białego Kościoła. Podróż trwającą około 15 minut, możemy zakończyć w dwóch różnych miejscach Białego Kościoła. Jeden z przystanków znajduje się w centrum miejscowości, drugi to przystanek „na żądanie” ulokowany na skrzyżowaniu drogi 395 z drogą prowadzącą do miejscowości.

http://www.rozklady.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *