Ogródki zabaw dla dzieci w Białym Kościele

Tak wygląda na dzień dzisiejszy teren pod przyszły ogródek jordanowski. Wykonawca równocześnie wykonuje inne ogródki na terenie gminy Strzelin, więc prace idą stosunkowo powoli. Liczymy jednak na dokończenie prac jeszcze w październiku.

Jak widać, plac jest bardzo duży, więc dzieci będą miały bardzo obszerne miejsce do zabaw. Można mieć tylko wrażenie, że miejsce, w którym powstaje ogródek nie jest optymalne. Powstaje on bowiem w odległości 500 metrów od centrum miejscowości. Tak naprawdę jednak to dopiero czas zweryfikuje, czy miejsce jest dobre.

20110926-113320.jpg

Widok na plac budowy gminnego ogródka zabaw dla dzieci

20110926-113338.jpg

Widok na plac budowy gminnego ogródka zabaw dla dzieci

Równocześnie mieszkańcy Białego Kościoła społecznie pracują przy budowie dużo mniejszego ogródka przy świetlicy i obok kościoła. Przygotowano już teren pod plac zabaw oraz zakupiono zabawki. Przygotowano równocześnie kamienne schody obok terenu ogródka. Prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu uda się zamontować zabawki i uruchomić plac.

20110926-120253.jpg

Widok na schody kamienne i powstający plac zabaw przy świetlicy

Ten wpis umieszczono w kategorii Życie mieszkańców i otagowano , . Dodaj jako zakładkę ten link.