Dzień rajdu – 2 września 2012

Data i godzina startu

2 września 2012, godzina 11:00. Odprawa dla zawodników rozpoczyna się od godziny 8:30. Na miejscu pobrana zostanie opłata startowa. Zawodnik zostanie zarejestrowany w systemie komputerowym, wydane zostaną numery startowe. Numer startowy na kierownicę będzie zawierać chip elektroniczny, więc obowiązkowe jest jego zwrócenie na mecie rajdu. Na mecie zawodnik po zwróceniu numeru startowego otrzyma talon na żywność oraz  ankietę, której wypełnienie zagwarantuje udział w prostym konkursie na nagrodę główną – rowerowy GPS turystyczny o wartości 1000 zł.

Przed startem możliwość drobnego serwisu rowerów (odpłatne) oraz zakup akcesoriów i odżywek.

Formularz zgłoszeniowy

Wszyscy zawodnicy muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy w formie papierowej. Poniżej umieszczamy do pobrania gotowe wzory, które wystarczy wypełnić i zabrać ze sobą na teren zawodów. Przyspieszy to procedurę rejestracji w biurze zawodów.

Formularz dla zawodników pełnoletnich – Pelnoletni.

Formularz dla zawodników nieletnich (wraz z oświadczeniem opiekuna) – Nieletni.

Teren zawodów

 

Mapa dojazdu

Mapa dojazdu

Dojazd do zawodów zaznaczono na mapie. Ścisły teren zawodów będzie wyłączony z ruchu samochodowego. Parkingi dla pojazdów osobowych oznaczono na mapie. Obowiązuje bezwzględny zakaz parkowania na drodze dojazdowej do Biura Zawodów!

Rozjazdy i limity

Rozjazd Mini oraz dodatkowa pętla Mega znajduje się na około 24,5 km. Limit wjazdu na pętle Mega – 3 godz. (14:00). Najwyższy punkt trasy to Gromnik 394 m. n.p.m. Trudność w zwyczajowej skali 1-6: 3.

Charakterystyka trasy

Trasa poprowadzona drogami leśnymi, szutrowymi i gruntowymi. Tuż po starcie ok. 1 km drogi asfaltowej.

Bufety regeneracyjne

MINI – 8 km, 16 km + meta.
MEGA – 8 km, 16 km, 27 km, 35 km + meta.

Zawodnicy MTB Służby Więziennej

Zawodnicy startujący w I Mistrzostwach MTB SW – parking na terenie harcówki (północny brzeg zalewu dojazd od miejscowości Biały Kościół).

Zakończenie imprezy

Posiłek dla zawodników po ukończeniu trasy rajdu. Możliwość umycia roweru. Godzina 17.00 – zamknięcie trasy oraz uroczysta dekoracja zwycięzców w poszczególnych kategoriach startowych. W tym „rozdanie” nagród rzeczowych wśród wszystkich zawodników, również nagrody głównej.

Ten wpis umieszczono w kategorii Maraton Rowerowy, Ogólnie. Dodaj jako zakładkę ten link.

Komentarze są zamknięte.