Statystyki serwisu

Poniżej statystyki stron miejscowości Biały Kościół. Wszystkie pochodzą z serwisu Gemiushttp://www.gemius.pl, który jest narzędziem monitorującym nasz portal od początku istnienia stron Białego Kościoła.

Liczba użytkowników

Od początku istnienia serwisu nasze strony odwiedziło blisko 5 000 (5 tys.) osób. Choć trudno stwierdzić, czy były to różne osoby, nie ulega wątpliwości, że odwiedziny przebiegały z pięciu tysięcy różnych komputerów.
Wiele osób wielokrotnie powraca na nasze strony, przez co ilość wizyt przekroczyła już 46 000 (46 tys.). Za wizytę uznaje się każdorazową obecność użytkownika na stronach serwisu.
Innymi słowy, ilość wizyt, to licznik otwierania drzwi do serwisu, a ilość użytkowników, to liczba róznych gości w naszych progach.
Liczba użytkowników z poszczególnych województw

Liczba użytkowników serwisu z poszczególnych województw Polski.

Liczba użytkowników na Świecie

Procentowa liczba użytkowników naszego serwisu na Świecie.

10-tka państw, z których najczęściej łączą się użytkownicy (bez Polski):

1. Niemcy – 23,6 %
  2. Stany Zjednoczone – 22,6 %
  3. Kanada – 9,9 %
  4. Austria – 6,6 %
  5. Francja – 5,2 %
  6. Wielka Brytania – 3,8 %
  7. Holandia – 3,3 %
  8. Belgia – 2,8 %
  9. Hiszpania – 2,8 %
  10. Szwecja – 2,8 %
Ten wpis umieszczono w kategorii Ogólnie i otagowano , . Dodaj jako zakładkę ten link.