Już wkrótce otwarcie Ośrodka Wypoczynkowego „Nad Stawami” w Białym Kościele

Przed nami długo wyczekiwane otwarcie Ośrodka Wypoczynkowego „Nad Stawami” w Białym Kościele. Już od dziś, czyli 20 maja 2019r. można dokonać rezerwacji domków letniskowych. Pierwsi goście zakwaterują się 19 czerwca – tuż po ponownym otwarciu placówki.

W ofercie znajdują się 22 nowoczesne domki letniskowe, w tym 11 piętrowych oraz 11 parterowych. Każdy z domków wyposażony jest w łazienkę, aneks kuchenny oraz klimatyzację. W trakcie modernizacji został również odnowiony brodzik, zakupiono nowe zjeżdżalnie oraz postawiono nowy plac zabaw.

Rezerwacji można dokonać od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-20:00, w soboty od 10:00 do 16:00: osobiście w Aquaparku Granit w Strzelinie, ul. gen. L. Okulickiego 10 (do 18.06.2019r., później w recepcji Ośrodka w Białym Kościele, telefonicznie pod nr 723 270 723 lub mailowo recepcja@owbialykosciol.pl.

Ceny domków zależne są od sezonu oraz ilości dób na jakie zostanie zarezerwowany domek:

Cennik na dzień 20.05.2019

Więcej informacji: http://owbialykosciol.pl/

Ten wpis umieszczono w kategorii Ogólnie i otagowano , . Dodaj jako zakładkę ten link.