Nadanie imienia Publicznej Szkole Podstawowej w Białym Kościele.

Szanowni Państwo

Ze względu na sytuację w kraju związaną z COVID-19 uroczystości związane z nadaniem imienia szkole zostały przesunięte na inny termin. Zostanie on podany do publicznej wiadomości z chwilą, gdy tylko zostanie ustalony. Jednocześnie Dyrektor, Rada Rodziców oraz cała społeczność Publicznej Szkoły Podstawowej w Białym Kościele informują, że cała procedura, przygotowania, tworzenie sztandaru, tablicy pamiątkowej są w toku. W związku z tym aktualna jest prośba o wsparcie finansowe tych poczynań. Numer konta do wpłat znajduje się poniżej. DZIĘKUJEMY 😀

Zbliżająca się uroczystość z jednej strony pozwoli podsumować prawie wiekową historię i działalność szkoły, jak również będzie okazją do spotkań dla absolwentów, uczniów, rodziców, byłych i obecnych pracowników oraz sympatyków naszej szkoły. Nie mamy wątpliwości, że ta wyjątkowa dla całej wsi i okolicy uroczystość przyciągnie sporą grupę odbiorców oraz zainteresowanie mediów.

Na organizatorach, ale również na społeczności lokalnej spoczywa zaszczyt i jednocześnie odpowiedzialność nadania tej ważnej uroczystości odpowiedniej rangi. W związku z powyższym, zwracamy się uprzejmie z prośbą o pomoc w organizacji naszego wspólnego przedsięwzięcia i rozważenie możliwości wsparcia finansowego.

Zainteresowanych prosimy o dokonywanie wpłat na konto Rady Rodziców Publicznej Szkoły Podstawowej w Białym Kościele

nr 53958800040003179820000010 z dopiskiem PATRON

Będziemy wdzięczni za każdą okazaną pomoc.

Z wyrazami szacunku

Dyrekcja Szkoły wraz z Komitetem Organizacyjnym

Ten wpis umieszczono w kategorii Ogólnie. Dodaj jako zakładkę ten link.

Komentarze są zamknięte.