Wielka ryba złapana!

Foto: Michał CichońTakiego suma jeszcze tutaj nie widziano…

Pan Zdzisław Cichoń przyjeżdża do Białego Kościoła często. Tym razem zabrał ze sobą znajomych, z którymi spędził tutaj kilka dni. Wszyscy są zadowoleni ze znakomitego klimatu oraz smacznych ryb. Pogoda sprzyjała polowaniom oraz wypoczynkowi nad wodą.

Foto: raWCo

Cały dzień 17 sieprnia 2003r. nie zapowiadał nocnych wydarzeń. Wszyscy przesiadywali nad dolnym stawem zalewu, gdzie za kilka godzin miał rozegrać się rybi dramat.

Już około godziny 3:30 nad ranem ryba złapała się na haczyk. Pan Zdzisław walczył kilkadziesiąt minut, zanim wyciągnął rybę na brzeg. Okazało się, że to sum-gigant, o długości 130 cm i wadze 16 kg.

Foto: Michał Cichoń

Pan Zdzisław i Michał po wydarzeniach z sumem na pewno wrócą jeszcze do Białego Kościoła. Takie trofeum na pewno jest znakomitym dopingiem. Obaj panowie mają chrapkę na jeszcze większy okaz. Oby się spełniło…

Ten wpis umieszczono w kategorii Wędkarstwo i otagowano , . Dodaj jako zakładkę ten link.

3 Odpowiedzi do Wielka ryba złapana!

  1. Paweł napisał(a):

    Wspaniale i gratuluję. W tym roku byłem dwa razy i też nie było źle 🙂 Przy mnie wyjęto ponad metrową tołpygę a do tego jeszcze ten sum. W tym roku na pewno jeszcze tu przyjadę.

  2. Metatrader Programming napisał(a):

    Pan Zdzisław i Michał po wydarzeniach z sumem na pewno wrócą jeszcze do Białego Kościoła. Takie trofeum na pewno jest znakomitym dopingiem. Obaj panowie mają chrapkę na jeszcze większy okaz. Oby się spełniło… Metatrader Programming

  3. Arek napisał(a):

    czy te 2 stawy w bialym kosciele to stawy pzw i mozna legalnie tam lowic pytam bo wybieram sie na kilkudniowa zasiadke na karpia jest wogole sens sa tam karpie 10+ ?