Mieszkańcy zdecydowali o nazwach ulic

Wczoraj, w dniu 1 lipca 2011r., odbyło się zebranie, na którym – po ponad dwugodzinnej dyskusji i kliku głosowaniach – uzgodniono ostateczny rozkład ulic w Białym Kościele. Poniżej prezentujemy projekt, który trafi ostatecznie na ręce Burmistrz Miasta i Gminy Strzelin.

Uchwalone nazwy ulic

O dalszych losach projektu zdecyduje Rada Gminy na sierpniowej sesji. Procedura wprowadzania nazw ulic i nowej numeracji może potrwać około rok czasu. Zwieńczeniem tej procedury będzie rozpoczęciem procesu wymiany dokumentów przez mieszkańców.

Będziemy starać się informować na bieżąco o procesie nadawania nazw ulicom. Postaramy się również pozyskać informację na temat kosztów, jakie każdy z nas będzie musiał ponieść i jakie formalności spełnić.

Jeśli ktoś ma problem z odczytaniem nazw ulic z powyższego obrazka, proszę pamiętać o możliwości jego powiększenia po kliknięciu na nim. Można uzyskać jeszcze większe powiększenie poprzez wybranie linku „Oryginalny rozmiar 1155 x 783 pikseli„.

PS.
Około godziny 21’szej odbyło się również zebranie w sprawie klubu sportowego. Wyniki jego obrad zaprezentujemy w osobnym wpisie.

Ten wpis umieszczono w kategorii Życie mieszkańców i otagowano . Dodaj jako zakładkę ten link.

Komentarze są zamknięte.