Przygotowania w dzień rajdu – zdjęcia

Kolejna porcja zdjęć wykonana przez Piotra Szostka. Przygotowania do rajdu na starcie – rozkładamy namioty, ustawiamy stoły. W ciągu paru godzin mamy gotowe centrum zawodów. Z całą tą pracę logistyczną uporali się Krzysztof Okulicz i Michał Górski.

Zanim jednak mogliśmy rano uruchomić centrum zawodów, czekała nas żmudna praca przy zaplanowaniu każdego detalu. Na tydzień przed rajdem rozpoczęło się gorączkowe zbieranie wszelkiego wyposażenia, zamówienia żywności i wiele innych czynności, których nie sposób tu wymienić. To był najgorętszy tydzień. Dziękuję bardzo za pomoc!

Dziękuję również dziewczynom: Marcie Guzior, Agacie Machalskiej, Paulinie Śpiewak i Katarzynie Konopnickiej za sprawne przeprowadzenie odprawy zawodników i rejestracji przejazdu na mecie, Barbarze Biegańskiej za zorganizowanie zaplecza dla sponsorów i partnerów organizatora oraz za świetne zorganizowanie w wydawaniu posiłków i napojów dla zawodników. Katarzynie Ciróg z „JOJO”, która mimo, że miała zająć się dziećmi, a których niestety nie było za wiele, pomogła nam również na mecie rajdu. Pani Sylwii Korczyńskiej dziękuję za chęć zostania naszym „głosem” na starcie i mecie, a Zygmuntowi Pluta za obsługę punktu smażenia kiełbasek.

Szczególne podziękowania dla Pani Małgorzaty Wójcik, która zaplanowała i przygotowała cała oprawę dla gości i przeprowadzenie ceremonii wręczenia nagród.

Cały ten sztab ludzi pracował tylko i wyłącznie na mecie rajdu. Gdyby nie oni, ta impreza nie miałaby tak cudownego charakteru. Wszyscy spisaliście się znakomicie i żałuję, że nie podziękowałem każdemu z Was z osobna podczas rajdu!

Ten wpis umieszczono w kategorii Maraton Rowerowy, Multimedia, Ogólnie i otagowano , , , . Dodaj jako zakładkę ten link.

Komentarze są zamknięte.