Sezon 2018 – Ośrodek Wypoczynkowy „Nad Stawami”

Pomimo, że nadal trwają prace związane z remontem Ośrodka Wypoczynkowego „Nad Stawami” w Białym Kościele, do dyspozycji gości pozostanie część plażowa oraz miejsce przeznaczone do kąpieli. Z myślą o najmłodszych odnowiony zostanie również brodzikJak co roku odwiedzający będą mogli wypożyczyć rower wodny lub kajak

Klienci Ośrodka będą mogli skorzystać także z bazy gastronomicznej. W okresie wakacyjnym Ośrodek będzie czynny w godzinach od 8.00 do 22.00, a miejsce okresowo wykorzystane do kąpieli nadzorować będą ratownicy WOPR w godzinach od 10.00 do 18.00

W trosce o jakość wody oraz bezpieczeństwo najmłodszych, na terenie miejsca wyznaczonego do kąpieli będzie obowiązywał zakaz wprowadzania psów i innych zwierząt, zaś grillowanie będzie możliwe w miejscu do tego przeznaczonym.

Do czasu realizacji inwestycji jaką jest budowa części socjalnej, wstęp na obiekt będzie bezpłatny, a zarządca terenu zapewni do tego czasu odpowiednie sanitariaty, mobilne toalety oraz prysznice zewnętrzne. Po tym okresie będą obowiązywały ceny biletów w wysokości: dzieci do lat 4 wstęp bezpłatny, bilet ulgowy dla dzieci i młodzieży do lat 25 – 4 zł oraz wstęp normalny – 6 zł.

Nie zmienią się ceny wypożyczenia kajaku – 10 zł, rowerków wodnych: 2-osobowy – 10 zł, 4-osobowy – 20 złW trakcie sezonu do dyspozycji klientów wystawione zostaną dmuchane zamki, które cieszą się dużą popularnością wśród dzieci.

Napisano w Ogólnie | 1 Komentarz

Strzelińska Komunikacja Publiczna

Autobusem nad zalew!

Od 2 lipca 2018 funkcjonuje Strzelińska Komunikacja Publiczna, której autobusy kursują regularnie każdego dnia. Rozkład jazdy jest dobrany tak, aby można było z łatwością połączyć podróż pociągiem i autobusem.

Linia 3: Strzelin – Dankowice – Kazanów – Nowolesie – Biały Kościół – Strzelin. W dni robocze: Linia-3-13-1.jpg. W soboty, niedziele i wakacje: Linia-3-13-3.jpg.

Linia 13: Strzelin – Biały Kościół – Nowolesie – Kazanów – Dankowice – Strzelin. W dni robocze: Linia-3-13-2.jpg. W soboty, niedziele i wakacje: Linia-3-13-4.jpg.

Linia 5: Strzelin – Dębniki – Biały Kościół – Myszkowice – Biały Kościół – Dębniki – Strzelin. W dni robocze: Linia-5-1.jpg. W soboty, niedziele i wakacje: Linia-5-2.jpg.

Napisano w Ogólnie | Skomentuj

XI Maraton Rowerowy – Wzgórza Strzelińskie MTB – 30 sierpnia 2015

30 sierpnia 2015, w niedzielę, ruszamy w trasę XI Maratonu Rowerowego Wzgórz Strzelińskich MTB (równolegle IV Otwarte Mistrzostwa OISW Wrocław). Prezentujemy trasy i zamieszczamy garść informacji. Dodatkowo parę zdań na temat nagród, gratyfikacji za opłaty na konto oraz o wyścigu dziecięcym „Osesek”.

Startujemy jedenasty raz!

WAŻNA WIADOMOŚĆ

Z powodu wielu obaw uczestników maratonu, co do ewentualnego odwołania maratonu z powodu suszy, uprzejmie informujemy, że MARATON ODBĘDZIE SIĘ ZGODNIE Z PLANEM! Zapraszamy więc serdecznie w niedzielę na kolejną edycję!

Prosimy również wszystkich zmotoryzowanych uczestników o umieszczenie białej kartki za przednią szybą.

Zapisy tutaj: http://zapisy.ultimasport.pl/81.
A regulamin tutaj: http://zapisy.ultimasport.pl/regulamin81.

Organizatorzy w tym roku przygotowali cztery trasy dla uczestników Wzgórz Strzelińskich MTB.

Napisano w Maraton Rowerowy, Ogólnie, Wydarzenia | Otagowano , , | 1 Komentarz

Bar „Pod Kajakiem”

imageZapraszamy do nowego baru na terenie ośrodka wypoczynkowego, gdzie można zjeść najlepszego pstrąga w okolicy. Oprócz tego w ofercie są zestawy obiadowe, knysze, zapiekanki i domowe pierogi. A do tego piwo prosto z kija. Polecamy!

Napisano w Ogólnie, Życie mieszkańców | Otagowano , , , , | Skomentuj

10 lat! Na przełaj!