Sezon 2018 – Ośrodek Wypoczynkowy „Nad Stawami”

Pomimo, że nadal trwają prace związane z remontem Ośrodka Wypoczynkowego „Nad Stawami” w Białym Kościele, do dyspozycji gości pozostanie część plażowa oraz miejsce przeznaczone do kąpieli. Z myślą o najmłodszych odnowiony zostanie również brodzikJak co roku odwiedzający będą mogli wypożyczyć rower wodny lub kajak

Klienci Ośrodka będą mogli skorzystać także z bazy gastronomicznej. W okresie wakacyjnym Ośrodek będzie czynny w godzinach od 8.00 do 22.00, a miejsce okresowo wykorzystane do kąpieli nadzorować będą ratownicy WOPR w godzinach od 10.00 do 18.00

W trosce o jakość wody oraz bezpieczeństwo najmłodszych, na terenie miejsca wyznaczonego do kąpieli będzie obowiązywał zakaz wprowadzania psów i innych zwierząt, zaś grillowanie będzie możliwe w miejscu do tego przeznaczonym.

Do czasu realizacji inwestycji jaką jest budowa części socjalnej, wstęp na obiekt będzie bezpłatny, a zarządca terenu zapewni do tego czasu odpowiednie sanitariaty, mobilne toalety oraz prysznice zewnętrzne. Po tym okresie będą obowiązywały ceny biletów w wysokości: dzieci do lat 4 wstęp bezpłatny, bilet ulgowy dla dzieci i młodzieży do lat 25 – 4 zł oraz wstęp normalny – 6 zł.

Nie zmienią się ceny wypożyczenia kajaku – 10 zł, rowerków wodnych: 2-osobowy – 10 zł, 4-osobowy – 20 złW trakcie sezonu do dyspozycji klientów wystawione zostaną dmuchane zamki, które cieszą się dużą popularnością wśród dzieci.

Cytując Aquapark Strzelin:

„Rok 2018 jest przejściowy. Oferta w pełni zmodernizowanego Ośrodka wypoczynkowego i pełną bazą noclegową będzie dostępna w maju 2019 roku. W tym miejscu przepraszamy za utrudnienia wynikające z inwestycji oraz liczymy na Państwa wyrozumiałość. Ze swojej strony pragniemy również zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby już w przyszłym sezonie letnim uzyskać status kąpieliska.”

Przypominamy, że na terenie Ośrodka trwają prace remontowo/budowlane. W przyszłym sezonie do dyspozycji zostanie oddanych 22 nowych domków.

Domki typu A i B

Lokalizacja nowych domków

Ten wpis umieszczono w kategorii Ogólnie. Dodaj jako zakładkę ten link.

Jedna odpowiedź do Sezon 2018 – Ośrodek Wypoczynkowy „Nad Stawami”