Archiwum miesięczne: sierpień 2014

Na Start!

Start Start godzina 11:00, 31 sierpnia 2014. Odprawa od godziny 8:30. Numer startowy na kierownicę będzie zawierać chip elektroniczny, więc obowiązkowe jest jego zwrócenie na mecie maratonu. Na mecie zawodnik otrzyma talon na żywność oraz kupon, który należy wrzucić do … Czytaj dalej

Napisano w Maraton Rowerowy, Ogólnie | Możliwość komentowania Na Start! została wyłączona

Ważne informacje na temat maratonu rowerowego!

Płatności Przypominamy, że zgodnie z regulaminem termin płatności przelewem to środa, 27 sierpnia 2014! Opłata MINI, MEGA i GIGA wynosi 30 zł. Płatność w dniu maratonu (niedziela, 31 sierpnia) będzie dla tych dystansów wynosić 50 zł. Dla dystansu FAMILY opłata jest niezależna od terminu płatności i wynosi 10 … Czytaj dalej

Napisano w Maraton Rowerowy, Ogólnie | Możliwość komentowania Ważne informacje na temat maratonu rowerowego! została wyłączona

NA START! X Maraton Rowerowy – Wzgórza Strzelińskie MTB

Na start! 31 sierpnia, w niedzielę, ruszamy w trasę jubileuszowego – X Maratonu Rowerowego Wzgórz Strzelińskich MTB (równolegle III Otwarte Mistrzostwa OISW Wrocław)! Prezentujemy trasy i zamieszczamy garść informacji. Dodatkowo parę zdań na temat nagród, gratyfikacji za opłaty na konto oraz … Czytaj dalej

Napisano w Maraton Rowerowy, Ogólnie | Możliwość komentowania NA START! X Maraton Rowerowy – Wzgórza Strzelińskie MTB została wyłączona