Na Start!

Start

Start godzina 11:00, 31 sierpnia 2014.
Odprawa od godziny 8:30.

Numer startowy na kierownicę będzie zawierać chip elektroniczny, więc obowiązkowe jest jego zwrócenie na mecie maratonu.

Na mecie zawodnik otrzyma talon na żywność oraz kupon, który należy wrzucić do oznaczonej skrzynki. Wszystkie kupony będą uczestniczyły w losowaniu nagród!

Teren zawodów

 

Teren zawodówDojazd do zawodów zaznaczono na mapie. Ścisły teren zawodów będzie wyłączony z ruchu samochodowego. Parkingi dla pojazdów osobowych oznaczono na mapie. Obowiązuje bezwzględny zakaz parkowania na drodze dojazdowej!

Sektory startowe

Kolejność sektorów: GIGA, MEGA, MINI, FAMILY i OSESEK.
Godzina zamknięcia sektorów: 10:45!

Osesek

Rejestracja do tego konkursu odbywać się będzie równolegle na wydzielonym stanowisku.

Dystans Osesek przeznaczony jest dla dwóch grup dzieci: do 6 lat, 7-10 lat. Start nastąpi bezpośrednio po zawodnikach Family.

Rozjazdy i limity

Rozjazd trasy Family znajduje się przed 4 kilometrem trasy. Rozjazd Mini/Mega i dodatkowa pętla Giga znajduje się na około 6,5 km. Limit wjazdu na pętle Giga – 3 godz. (14:00).

Bufety i meta

Na trasie będą znajdowały się bufety regeneracyjne. Na mecie bufet z posiłkami dla zawodników, w nim: makaron, kiełbaska, zimne i ciepłe napoje. Możliwość umycia roweru.

Zakończenie imprezy

Godzina 17.00 – zamknięcie trasy oraz uroczysta dekoracja zwycięzców w poszczególnych kategoriach startowych, w tym losowanie nagród rzeczowych wśród zawodników.

Zapraszamy!

Ten wpis umieszczono w kategorii Maraton Rowerowy, Ogólnie. Dodaj jako zakładkę ten link.

Komentarze są zamknięte.