Noclegi „Dubaniowscy”

Gospodarstwo agroturystyczne Dubaniowskich

Alternatywą wypoczynku nad wodą jest pobyt w gospodarstwie agroturystycznym Państwa Dubaniowskich. Gospodarstwo położone jest 250 metrów od zalewu (nawiasem mówiąc jest to najlepszy punkt widokowy na zalew oraz wzgórza strzelińskie), gdzie skorzystać można z kąpieliska i sprzętu wodnego. Jest to również miejsce dla zapalonych wędkarzy, gdyż można tu zrealizować swoje marzenia o „dużej rybie”.

Gospodarstwo położone jest również w bliskim sąsiedztwie lasów, co umożliwia uprawianie wycieczek pieszych, rowerowych lub konnych oznakowanymi szlakami, a także zbieranie grzybów i owoców leśnych. Możliwość urządzania kuligów oraz uprawiania sportów zimowych, takich jak narciarstwo, saneczkarstwo oraz łyżwiarstwo jest gwarancją dobrego wypoczynku również w zimie.

W ofercie gospodarstwa znajduje się do dyspozycji gości cztery pokoje 2, 3 i 4-osobowe z łazienkami, TV, tarasem, aneksem kuchennym. Właściciele udostępniają również dużą salę na imprezy, ogród i grill.

Adres: 57-100 Biały Kościół 55, tel. +48 71 392 67 02.

QUADY I PAINTBALL

Oferta gospodarstwa Państwa Dubaniowskich wzbogacona jest również o organizację imprez integracyjno-sportowych. W dyspozycji jest profesjonalnie przygotowany teren o powierzchni 2,5 ha wraz z miejscem do grillowania. Organizowane są imprezy firmowe, wieczory kawalerskie, pikniki rodzinne, spotkania okolicznościowe.

Na terenie tym odbywają się przejażdżki Quadami i zabawa w Paintball. Po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej! Do dyspozycji jest najbezpieczniejszy sprzęt. Jeśli chcesz poznać smak prawdziwej przygody, sprawdzić się w trudnych warunkach, wyładować napięcie, to jest to najlepszy sposób.

tel. +48 697 333 582
Email: jacekd35@wp.pl

Jedna odpowiedź do Noclegi „Dubaniowscy”

  1. Kazimierz Cygan napisał(a):

    Bardzo piękny dom jak kiedyś będę przejeżdżał wstąpie bardzo chętnie , no i oczywiście pozdrawiam ciebie Jadzia i twojego męża Gienia Kazik Cygan

Dodaj komentarz