Na mecie – zdjęcia

Ostatnia część zdjęć wykonanych przez Piotra Szostka. Na mecie na zawodników i osoby obstawiające rajd czekały kiełbaski z grilla, pyszna grochówka, herbata, kawa oraz pyszne pieczywo z piekarni „Ziarenko” z Białego Kościoła. Stoisko było przygotowane i obsługiwane przez samego właściciela – Krzysztofa Techmańskiego oraz jego przemiłe panie.

Ceremonia wręczania nagród dla zwycięzców została przeprowadzona podwójnie z powodu błędu w wynikach (za co jeszcze raz wszystkich przepraszam). W między czasie przeprowadzone zostało losowanie nagród rzeczowych wśród wszystkich zawodników. Nikt z zawodników nie został bez nagrody rzeczowej! Nagrodę główną – GPS firmy Garmin – wylosował Antoni Potaczała, gratulujemy!

Muszę koniecznie wspomnieć o naszym koledze – Jurku Pucie, który w niesamowity i spontaniczny sposób poprowadził ceremonię losowania i wręczania nagród. Jurek dzięki!

Dziękuję serdecznie Pani Burmistrz – Dorocie Pawnuk, która zaszczyciła nas swoją obecnością i wręczyła nagrody zawodnikom. Mimo, że wymagało to sporo cierpliwości, to Pani Burmistrz trwała „na stanowisku”. Przy okazji serdecznie gratulujemy narodzin synka!

Ten wpis umieszczono w kategorii Galeria zdjęć, Maraton Rowerowy, Multimedia i otagowano , , , . Dodaj jako zakładkę ten link.

Komentarze są zamknięte.