Atrakcje podczas rajdu

Już w sobotę, 17 września 2011, w Białym Kościele odbędzie się 7 Amatorski Rajd Rowerowy Po Wzgórzach Strzelińskich. Oprócz samego wyścigu przewidziane są dodatkowe atrakcje dla zawodników i nie tylko.

Sklep i serwis rowerowy „Korba” zorganizuje otwarty punkt serwisowy, gdzie każdy z zawodników będzie mógł za darmo wyregulować rower. Dodatkowo również sklepik z akcesoriami rowerowymi (zniżka od 10% do 50%) i odżywkami energetycznymi (PowerBar).

Po pokonaniu trasy zawodnicy będą mieli możliwość umycia roweru. Smarowanie FinishLine i Weldtite za 5 zł! Oczywiście na mecie czekać będzie także ciepła grochówka, kiełbasa z grilla, herbata oraz świeże pieczywo z miejscowej piekarni „Ziarenko”.

Dla rodzin oczekujących na przyjazd zawodników na metę zorganizowane zostaną konkursy i zabawy dla dzieci. Do wygrania będą nagrody, a dla wszystkich znajdą się upominki. Zapraszamy wszystkich do kibicowania!

Organizator przypomina, że aby wystartować w rajdzie, należy się zarejestrować do 16 września 2011. Można to zrobić na stronie www.bialykosciol.pl lub telefonicznie +48 71 392-66-43. Opłata będzie pobierana dopiero w dniu rajdu na odprawie. 10 zł Junior (14-18 lat), 20 zł Amator (od 18 lat). Odprawa na terenie ośrodka wypoczynkowego nad zalewem w Białym Kościele od godziny 12:00, start o 14:00, koniec 17:30. Trasa 25 km, zabezpieczona, oznakowana, z kilkoma punktami z wodą, widokowa i zróżnicowana. Przebieg oraz profil wysokościowy trasy można zobaczyć na stronach www.bialykosciol.pl.

Ten wpis umieszczono w kategorii Maraton Rowerowy, Ogólnie i otagowano , , . Dodaj jako zakładkę ten link.

3 Odpowiedzi do Atrakcje podczas rajdu