Międzynarodowe Targi Poznańskie

Międzynarodowe Targi Poznańskie
TOUR SALON
16-18 październik 2008

Po raz kolejny w stolicy wielkopolski Poznaniu odbędą się największe w Polsce targi turystyczne TOUR SALON pod Honorowym Patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki, Polskiej Organizacji Turystycznej i Polskiej Izby Turystyki.

Tym razem jednak odbędą się one z naszym skromnym udziałem. Stowarzyszenie Ziemi Strzelińskiej PAKTiS (Promocja Agroturystyki Kultury Turystyki i Sportu) we współpracy z Wydawnictwem Aktualności Targowe opracowało reklamę Wzgórz Strzelińskich i działających w ich obrębie gospodarstw agroturystycznych.
Reklama pojawi się w dziale Instytucje LEADER+ i zawierać będzie charakterystykę stowarzyszenia i opis motywów działania płynących wprost z piękna ziemi strzelińskiej.

Oprócz danych teleadresowych zostaną zamieszczone zdjęcia gospodarstw i zdjęcia miejsc charakterystycznych dla miejscowości w których one funkcjonują.

Gdzie trafi nasza reklama?
70% kolportaż na targach wśród gości i zwiedzających
12% dla zainteresowanych klientów (w tym dla PAKTiS)
10% wysyłka kierunkowa do wybranych przedsiębiorstw
5% kolportaż na stoiska i ekspozycje firm wystawiających się na targach
3% wysyłka do urzędów administracji państwowej oraz stowarzyszeń gospodarczych

W targach TOUR SALON zaprezentuje się kilkuset wystawców – polskie regiony i kraje: Wenezuela, Brazylia, Egipt i RPA. Nie zabraknie również przedstawicieli z Włoch, Hiszpanii, Grecji, Słowacji, Niemiec i wielu innych. Tradycyjnie już obecne będą biura podróży i touroperatorzy, przewoźnicy, gestorzy bazy noclegowej, firmy turystyczne, wydawnictwa i portale.

Informując o tym wydarzeniu, mamy nadzieję spowodować podjęcie przez odpowiednie urzędy i instytucje autentycznych działań w dziedzinie rozwoju turystyki i infrastruktury turystycznej na Wzgórzach Strzelińskich (Biały Kościół! Kontynuacja prac nad utworzeniem strzelińskiego szlaku kamieniołomów).

Małgorzata Wójcik
Prezes PAKTiS

Ten wpis umieszczono w kategorii Ogólnie i otagowano , , . Dodaj jako zakładkę ten link.

Jedna odpowiedź do Międzynarodowe Targi Poznańskie